İlhanlar Home | Beyaz Eşya | Mobilya | Züccaciye | Perde | Elektronik Ürünler | Yatak Baza | Ev Tekstili

Bize Ulaşın

Osmaniye Mahallesi
Kuvayi Milliye Bulvarı No:195
Toroslar\Mersin info@ilhanlarhome.com

0324 323 34 44
Haberdar Ol!
Yeniliklerinden ilk siz
haberdar olun!
Kurumsal
 |

İlhanlar Home olarak biz bir marka olma rüyamızı; inanarak, inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. İş hayatının vazgeçilmez ilkeleri; hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır. 1991 yılında Beko bayii olarak başladığımızdan bu yana en önemli ilkelerimiz dürüstlük, insana yatırım ve insana saygı olmuştur.

 

Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formülün, müşterilere misafir ve çalışanlara insani hassasiyetle davranmak olduğu bilinciyle çalışan bizleri aynı temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve daha da geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz. İlhanlar Home'da bir yandan bir aile şirketi olmanın avantajları pekiştirilirken; diğer yandan kurumsallaşma çalışmaları, verimlilik analizleri, yönetimde yeniden yapılanma ve özellikle eğitim programları ile her düzeydeki çalışanımızın kişisel gelişimine özel bir önem vermekteyiz."Başarı büyümeyi getirir ve büyüme değişim demektir". Bilgi akışının çok hızlı olduğu bilişim çağında üretilen mal ve hizmetlerin kaliteli olması tek başına yeterli değildir. Ürünün kalite standardı yanında, ucuz ve zamanında ulaştırılmasının ve düşüncelerin geciktirilmeden pratiğe dönüştürülmesinin önemi daha büyük hale gelmiştir.

 

İlhanlar Home olarak hedefimiz, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını, daha da önemlisi yeni alanlara yatırım yaparak, gelişmeyi hedefliyoruz. Firmamız; eğitimli; yetenekli yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sektörel bilgi ve deneyimiyle birleştirerek şirketin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde hedef kitlesine yansıtmayı başarmaktadır.