İlhanlar Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ticari faaliyetlerine 1991 yılında Mersin’de Beko bayisi olarak başlamıştır. Firma bünyesinde beyaz eşya, mobilya, züccaciye, perde, ev tekstili, halı ürün grupları ve sektöründe lider olan Beko, Karaca Züccaciye, Karaca Home, Taç Perde, Brillant Perde, Weltew Mobilya gibi markalar yer almaktadır.

Güler yüzlü ve alanında uzman personeli ile fiziki mağazalarında sunduğu hizmeti, aynı yüksek standartlarla daha geniş bir kitleye ulaştırmak için ilhanlarhome.com online alışveriş sitesi hayata geçirildi. ilhanlarhome.com alışverişi hızlı, kolay ve güvenli hale getiriyor. İlhanlar Home, mağazaları ve ilhanlarhome.com online alışveriş sitesi ile tüm Türkiye’ye ürün temini ve teslimatı yapabilmektedir.

İlhanlar Home sektörün önde gelen kuruluşlarından olma vizyonuyla hizmet kalitesinde çıtayı her geçen gün yükselttiği gibi uzun yılların birikimi ile edinilen tecrübenin rehberliğinde, müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet sunmayı misyon edinmiştir.

İlhanlar Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Osmaniye Mah. Kuvayi Milliye Blv. No: 195 Toroslar / Mersin
Tel: 0324 323 34 44 - Faks: 0324 323 34 47
info@ilhanlarhome.com