Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Siparişlerinizin teslimat süresi ödeme onayınızın alınmasıyla başlar ve saat 16:00’ya kadar verdiğiniz sipariş aynı gün kargoya verilir. Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ile 5 gün arasında değişiklik göstermektedir. (Teslimat adresinin bulunduğu şehirde kargo şubesine uzaklığıyla değişkenlik göstermektedir). Siparişinizle ilgili kargo takip bilgisine size göndereceğimiz kargo takip no veya bizimle irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.


Hafta sonu verdiğim siparişler ne zaman gönderilir?

Hafta sonu vermiş olduğunuz siparişler pazar günleri kargo firmalarının kapalı olması nedeniyle pazartesi günü işleme alınacaktır. Ancak hafta sonu oluşan siparişlerinizin onayı ve sipariş numaranız pazar günü dahi olsa e-posta adresinize sistem tarafından ulaştırılacaktır.


Teslimat ve fatura adreslerim farklı olabilir mi?

Satın alma adımlarında karşınıza gelecek olan Teslimat ve Fatura adreslerinizi birbirinden farklı olarak girebilirsiniz.


ilhanlarhome.com’da kargo ücretli mi?

ilhanlarhome.com'da 100 tl üzerindeki siparişleriniz için tüm Türkiye'ye Borusan Lojistik veya Yurtiçi Kargo ile ÜCRETSİZ olarak gönderilmektedir.


Yurtdışına teslimat imkânınız var mı?

ilhanlarhome.com üzerinden yapılan alışverişlerde yurtdışına ve Kıbrıs’a teslimat imkânı şu an bulunmamaktadır.


Teslimat adresime nasıl ulaşıyor?

Web sitemiz üzerinde gerçekleşen Beko marka ürün siparişleriniz Borusan Lojistik veya Yurtiçi Kargo ile belirtiğiniz teslimat adresine en yakın Beko-Arçelik yetkili servisine teslim edilir. Yetkili servislerimiz sizinle irtibata geçerek ürününüzü teslimatını ve montajını ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirir. Beko dışındaki diğer siparişleriniz ise kargo firmaları ile belirtiğiniz adrese ÜCRETSİZ teslim edilir.


Garanti süresi ve servis hizmeti nasıl alınıyor?

Satın aldığınız ürünün garanti süresi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve üretici firmanın belirlediği süre ile biter. Servis hizmeti ise bulunduğunuz ildeki yetkili servisler tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. 


Fiyatlarınız neden uygun?

Fiyatlarımızın uygun olması müşterilerimize her zaman daha uygun ürün temin edebilmek ve ürün sıkıntısı yaşamamak için stoklu çalışmamızdan kaynaklıdır. Ürünlerimizin fiyatlarına sadece makul derecede kâr yansıtarak satış yapmaktayız.

 

Siparişim bana ulaşamaz ise iptal edilir mi?

Üyelik kaydı yapılırken, adres bilgileriniz girilirken veya sipariş verilirken özellikle telefon numaralarınızın dikkatli ve doğru bir biçimde kaydedilmesi önemlidir. Güvenliği sağlamak için sizinle irtibat kurulamaması durumunda siparişiniz iptal edilerek ücret iadeniz gerçekleştirilecektir.


Kredi kartı provizyon aksaklıkları?

Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden dolayı onaylanmayabilir.

Bu nedenlerin başlıcaları;

a. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,

b. Kart numarasını hatalı girmeniz,

c. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,

d. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,

e. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,

f. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,

g. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması

Kredi kartı onay sorunlarınız da yardım almak için kredi kartı müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir.